facebook

Panorama Kruszwicka

kruszwica

BIP

kruszwica

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

 

VI edycja Kruszwickiej Ligi Tenisa 2017

 

Trwa kolejna edycja CKiS Tenis Ligi, w której bierze udział 13 zawodników. Rozgrywki tenisowe będą trwały przez cztery miesiące.

 

Wyniki dotychczas rozegranych meczów:

 

V edycja Kruszwickiej Ligi Tenisa 2016

Trwa kolejna edycja CKiS Tenis Ligi, w której bierze udział 13 zawodników. Rozgrywki tenisowe będą trwały przez cztery miesiące.

Terminarz rozgrywek 

Wyniki rozegranych meczy:

 

Żychski- Ćwikła 6/3,6/3

 

Mańkowski-Mierzwicki 6/0,6/3

 

Ćwikła-Szoma 6/1,3/6,0/6

 

Prill-Michalski 0/6,2/6

Mierzwicki-Tomaszewski 6/7,6/4,1/6

Michalski-Ćwikła 6/4,6/1

Chojnacki- Sobczak: 6/1,6/1

Chojnacki- Ćwikła: 6/0,6/4

Michalski- Mańkowski : 7/5,3/6,7/5

Ćwikła - Prill: 2/6, 1/6

Chojnacki - Michalski: 4/6, 5/7

Mańkowski- Sobczak: 7/5, 7/5

Prill - Żychski: 2/6, 6/7

Michalski-Tomaszewski: 4/6, 6/3, 6/4

Ćwikła - Tomaszewski: 1/6, 1/6

Sobczak -Tomaszewski: 2/6 ,3/6

Mańkowski- Ćwikła: 6/1, 6/1

Michalski- Sobolewski: 6/3, 7/5

Żychski- Mańkowski: 6/1, 2/6, 1/6

Tomaszewski-Sobolewski: 6/7, 6/7

Sobolewski-Chojnacki:  4/6, 6/3, 7/5

Żychski-Chojnacki:  6/3, 6/1

Mańkowski-Reich:  7/6, 6/0

21.06 - Mierzwicki - Michalski : 7/5, 7/6

Michalski - Sobczak:  7/6, 7/6

Prill - Mańkowski:  3/6, 6/3, 7/6

Sobolewski- Mierzwicki: 6/2, 6/0

Sobolewski- Sobczak: 7/5, 7/6

Sobolewski- Szoma: 6/1, 6/1

10.06. - Sobolewski - Ćwikła - 6/2, 6/4

Mierzwicki - Ćwikła - 6/2, 3/6, 7/5

Reich - Mierzwicki - 6/2, 6/1

Żychski -  Mierzwicki -  6/1, 6/3

Tomaszewski - Żychski - 5/7, 6/2 ,0/6

06.06 - Tomaszewski - Prill - 0/6, 6/4, 1/6

03.06  - Mańkowski-Szoma -  6/2, 7/5

02.06 - Żychski - Sobolewski -  7/6, 4/6, 5/7

31.05. -  Mierzwicki - Żychski -  1/6, 3/6

30.05 -  Prill - Chojnacki - 6/3, 7/5

Chojnacki- Mańkowski - 7/6, 5/7, 1/6

24.05. -  Sobolewski-Reich -  6/2, 6/4

Szoma - Chojnacki- 2/6, 2/6

Mańkowski -Tomaszewski -  7/6, 6/2

Mierzwicki - Prill -  4/6,1/6

Tomaszewski - Szoma - 6/2, 7/6

19.05. - Prill - Sobolewski -  6/2,6/2

19.05. - Ćwikła - Sobczak  - 5/7,6/3,6/1

Kopeć- Ćwikła - 6/0, 6/2

Michalski- Reich - 6/3, 6/4

Sobolewski-Mańkowski - 6/4,3/6,6/7

Żychski- Michalski - 6/4,2/6,1/6

Sobczak- Żychski - 1/6,3/6

17.05. -  dokończono mecz (trzeci set) 7/6, który wygrał Rafał Mańkowski,

             zatem kompletny wynik Sobolewski-Mańkowski to : 6/4,3/6,6/7

12.05. -  Bartosz Sobolewski - Rafał Mańkowski - 6/4, 3/6

              - trzeci set do rozegrania w przyszłym tygodniu

 

 

REGULAMIN CKiS Tenis Ligi 2016

1.
Patronat nad rozgrywkami sprawuje:- CENTRUM KULTURY I SPORTU ,,ZIEMOWIT" w KRUSZWICY- KORTY TENISOWE , ul. Poznańska 17 88-150 Kruszwica.
2.
Prowadzącymi rozgrywki jest: CENTRUM KULTURY I SPORTU ,,ZIEMOWIT" w KRUSZWICY KORTY TENISOWE.
3.
Powołuje się Radę Ligi w składzie: Barbara Biczkowska, Piotr Chojnacki, Marcin Kopeć i Rafał Mańkowski.
4.
Wszelkie decyzje podejmowane przez Prowadzących rozgrywki oraz Radę Ligi zapadają większością głosów.
5.
W sprawach spornych zawodnicy mogą wystąpić o rozpatrzenie sporu do Prowadzących rozgrywki w terminie 7 dni od dnia wystąpienia spornego zdarzenia. Wnioski wniesione po terminie nie będą rozpatrywane.
6.
Prowadzący rozgrywki zawiadamiają zawodników o swojej decyzji w terminie 7 dni od dnia wniesienia wniosku. Wynik meczu przekazuje gospodarz spotkania tj. osoba wymieniona w terminarzu rozgrywek na pierwszym miejscu na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub recepcji hotelowej. Wszystkie informacje dotyczące rozgrywek będą zamieszczane na stronie internetowej CENTRUM KULTURY I SPORTU "ZIEMOWIT" w KRUSZWICY www.ckis-ziemowit.pl. w zakładce: Tenis ziemny – Liga.
7.
Od decyzji Prowadzących rozgrywki przysługuje odwołanie do Rady Ligi.
8.
Odwołanie jest wnoszone i rozpatrywane w terminach określonych w pkt. 5 i 6.
9.
Decyzja Rady Ligi jest ostateczna.
10.
W przypadku gdy spór dotyczy osoby wymienionej w pkt 2 i 3 podlega ona wyłączeniu od rozstrzygania sprawy a w jej miejsce powoływany jest jeden z uczestników rozgrywek.
SYSTEM ROZGRYWEK
11.
Amatorem jest każda osoba, która ukończyła 35 rok życia i nie jest aktualnie i nie była klasyfikowana na listach PZT w dowolnej kategorii wiekowej.
12.
Wszystkie mecze rozgrywane są na kortach CKiS ,,Ziemowit" przy ul. Poznańskiej 17 w Kruszwicy.
13.
Zawodnicy rozgrywają mecze w jednej lidze systemem każdy z każdym (13-u graczy).
14.
Zawodnicy zobowiązani są do rozgrywania meczów zgodnie z terminarzem rozgrywek. Gospodarz meczu ( zawodnik) zobowiązany jest ustalić spotkania z rywalem w bieżącym tygodniu. Bak kontaktu w wyznaczonym terminie oznacza walkower dla gościa.
15.
Po wyrażeniu zgody przez obu zainteresowanych zawodników mecze mogą być rozgrywane przed terminem lub po terminie określonym w harmonogramie z rozbieżnością najwyżej do 2 tygodni. Ostatnie dwie kolejki spotkań zawodnicy rozgrywają zgodnie z harmonogramem.
16.

Mecze rozgrywane są według następujących zasad:
♦ do dwóch wygranych setów
♦ każdy set zaczyna się stanem 0:0
17.
Punktacja:
- za mecz wygrany - 1 punktów
- za mecz przegrany - 0 punktów
18.
Po zakończeniu rundy zasadniczej, tj. każdy z każdym, następuje runda finałowa – 4 najlepszych zawodników .
- 1 i 2 miejsce wynikłe w fazie grupowej, do nich dostosujemy zawodników z 3 i 4 miejsca
19.
Zasady punktacji końcowej ( faza grupowa)
a) stosunek wygranych meczów
b) stosunek różnicy setów wygranych-przegranych
c) stosunek zdobytych gemów
d) bezpośredni pojedynek

 

*****************************************

IV edycja tenisowych zmagań zakończona

21 października 2015 r. odbyło się uroczyste zakończenie Kruszwickiej Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego – CKiS TENIS LIGA 2015. W tym roku w ramach Ligi rozgrywki tenisowe prowadzone były w dwóch ligach.

15 tenisistów reprezentujących między innymi takie miejscowości jak: Inowrocław, Janikowo, Radziejów, Mogilno i oczywiście Kruszwicę wzięło udział I Lidze. Finałowe spotkania ustaliły następującą kolejność na podium: I miejsce Adam Michalski z Inowrocławia, II miejsce Piotr Chojnacki z Kruszwicy, III miejsce Marcin Kopeć z Inowrocławia i IV miejsce Marek Żychski z Mogilna.

W II Lidze uczestniczyło 12 zawodników, z których najlepszym okazał się Dariusz Dumała z Kruszwicy.
Zakończenie sezonu odbyło się w ,,Gościńcu nad Gopłem", a puchary wręczyła najlepszym Barbara Biczkowska, szefowa CKIS „Ziemowit" w Kruszwicy.

 

*****************************

IV edycja CKiS Tenis Liga 2015

W tym roku w ramach Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego rozgrywki ligowe prowadzone są w dwóch ligach.

Wyniki rozegranych meczy - I LIGA

01.10. - Lesikowski - Sobczak - 2:3, 7;6

16.09. - Grobelski - Kopeć - 6:4, 6:3 

16.09. - Żychski - Mańkowski - 6:1, 6:2

15.09. - Tomaszewski - Żychski - 7:5, 6:4

12.09. - Tomaszewski - Prill - 6:2, 6:2

10.09. - Prill - Mierzwicki  - 6:0, 6:1

10.09. - Żychski - Grobelski - 6:3, 6:3

10.09. - Sobczak - Szoma - 6:3, 6:4

03.09. - Grobelski - Szoma - 6:2, 5:7, 6:4

03.09. - Mierzwicki - Lesikowski - 5:7, 7:5, 7:6

03.09. - Raich - Mierzwicki - 7:5, 6:1

03.09. - Tomaszewski - Szoma - 6:1, 6:2

02.09. - Żychski - Sobolewski - 6:2, 6:2

31.08. - Reich - Sobczak - 6:0, 6:2

29.08. - Reich - Grobelski - 6:4, 6:4

27.08. - Sobolewski - Mańkowski - 7:5, 7:6

27.08. - Żychski - Szoma - 6:1, 6:4

27.08. - Tomaszewski - Sobczak - 6;1, 6:3

26.08. - Prill - Lesikowski - 6:1, 6:1

26.08. - Reich - Sobolewski - 6:4, 3:6, 7:5

26.08. - Sobczak - Mierzwicki - 3:6, 4:6

24.08. - Reich - Szoma - 6:2, 7:5

24.08. - Mierzwicki - Michalski - 2:6, 1:6

21.08. - Grobelski - Michalski - 3:6, 6:4, 4:6

21.08. - Sobolewski - Mierzwicki - 6:2, 6:1

21.08. - Sobolewski - Szoma - 6:3, 6:2

20.08. - Kopeć - Szoma - 6:0, 6:4

20.08. - Mańkowski - Kopeć - 1:6, 3:6

20.08. - Tomaszewski - Michalski - 6:2, 3:6, 7:5 

19.08. - Reich - Żychski - 0:6, 6:7

17.08. - Mańkowski - Tomaszewski - 2:6, 3:6, 3:6

16.07. - Sobolewski - Grobelski - 6:2, 5:7, 6:4

13.08. - Chojnacki - Kopeć - 6:2, 6:1

06.08. - Chojnacki - Żychski - 6:3, 6:2

06.08.- Tomaszewski - Kopeć - 4:6, 0:6

05.08. - Michalski - Reich - 6:2, 6:1

05.08. - Sobczak - Lesikowski - 6:3, 3:6, 3:2

03.08. - Michalski - Chojnacki - 6:0, 6:3

31.07. - Sobolewski - Sobczak - 6:0, 5:7, 6:3

30.07. - Żychski - Kopeć - 6:2, 4:6, 6:2

29.07. - Sobolewski - Tomaszewski - 6:7, 6:3, 6:3

28.07. - Chojnacki - Grobelski - 6:2, 6:1

27.07. - Sobolewski - Prill - 7:5, 6:3

27.07. - Mańkowski - Sobczak - 5:7, 6:1, 6:1

24.07. - Tomaszewski - Mierzwicki - 6:2, 6:3

24.07. - Sobolewski - Lesikowski - 6:2, 6:0

22.07. - Mańkowski - Dokładny - 7:5, 6:2

18.07. - Prill - Żychski - 7:5, 6:3

16.07. - Sobolewski - Grobelski - 6:2, 5:7, 6:4

16.07. - Sobolewski - Kopeć - 4:6, 6:4, 5:7

16.07. - Chojnacki - Mańkowski - 7:5, 1:6, 6:3

15.07. - Prill - Szoma - 6:1, 6:3

14.07. - Żychski - Dokładny - 6:2, 6:0

13.07. - Chojnacki - Sobolewski - 7:6, 6:4

10.07. - Prill - Mańkowski - 6:3, 7:6

07.07. - Grobelski - Prill - 2:6, 6:4, 6:2

03.07. - Tomaszewski - Grobelski - 6:2, 6:7, 6:3

02.07. - Lesikowski - Chojnacki - 2:6, 6:4, 6:2

02.07. - Mańkowski - Szoma - 6:2, 6:0

30.06. - Żychski - Sobczak - 6:2, 6:1

28.06. - Tomaszewski - Lesikowski - 6:4, 6:4

22.06. - Żychski - Mierzwicki - 6:0; 6:0

20.06. - Lesikowski - Reich - 1:6, 6:3, 1:6

19.06. - Michalski - Mańkowski - 6:2, 7:5

18.06. - Prill - Chojnacki - 4:6, 6:4, 6:3

17.06. - Kopeć - Lesikowski - 6:1, 6:2

17.06. - Kopeć - Prill - 6:7, 6:4, 6:3

16.06. - Chojnacki - Sobczak - 6:2, 6:4

15.06. - Chojnacki - Szoma - 6:1, 6:4

11.06. - Mańkowski - Mierzwicki - 0:2, 6:2

11.06. - Michalski - Żychski - 6:3, 6:3

08.06. - Michalski - Dokładny - 7:6, 6:2

08.06. - Żychski - Lesikowski - 6:1, 6:2

03.06. - Mańkowski - Reich - 6:3, 6:1

02.06. - Chojnacki - Mierzwicki - 6:0, 6:1

01.06. - Mańkowski - Grobelski - 1:6, 6:1, 7:5

29.05. - Chojnacki - Dokładny - 6:3, 6:1

29.05. - Reich - Tomaszewski - 6:2, 7:6

26.05. - Grobelski - Sobczak - 6:3, 6:1

26.05. - Reich - Prill - 4:6, 7:6, 6:3

25.05. - Chojnacki  -Tomaszewski - 3:6, 6:3, 6:4

25.05. - Sobolewski - Michalski - 0:6, 2:6

19.05. - Michalski - Szoma - 6:3, 6:0

19.05. - Reich - Dokładny - 4:6, 6:7

Wyniki rozegranych meczy - II LIGA

03.09. - Chojnacki A. - Chojnacki Sz. - 2:6, 4:6

28.08. - Jóźwiak - Wietrzykowski - 6:1, 7:5

27.08. - Chojnacki A. - Dumała - 4:6, 4:6

26.08 - Jóźwiak - Kokociński - 6:2, 6:1

26.08. - Wietrzykowski - Dumała - 0: 6, 1:6

22.08. - Marciniak - Jóźwiak - 6:0, 6:1

13.08. - Jóźwiak - Chojnacki - 6:0, 6:0

08.08.  -Chojnacki - Marciniak - 0:6, 0:6

07.08. - Marciniak - Owedyk - 6:4, 6:2

06.08. - Chojnacki A. - Marciniak - 4:6, 2:6

02.08. - Owedyk - Dumała - 1:6, 0:6

01.08. - Wietrzykowski - Kokociński - 6:0, 6:1

31.07. - Marciniak - Dumała - 1:6, 2:6

30.07. - Chojnacki Sz. - Wietrzykowski - 4:6, 6:7

24.07. - Jóźwiak - Dumała 1:6, 1:6

21.07. - Kokociński - Dumała - 1:6, 1:6

01.07. - Chojnacki Sz.- Kokociński -0:6, 2:6

17.06. - Chojnacki Sz.- Owedyk - 6:4, 4:6, 4:6

31.05. - Chojnacki Sz.- Dumała - 0:6, 1:6

Terminarz rozgrywek I LIGI

Lista uczestników I LIGI:

 1. Mańkowski Rafał

 2. Żychski Marek

 3. Kopeć Marcin

 4. Kasiborski Piotr

 5. Michalski Adam

 6. Dokładny Tomasz

 7.Tomaszewski Karol

 8. Sobczak Grzegorz

 9. Grobelski Artur

 10. Chojnacki Piotr

 11. Reich Jacek

 12. Szoma Aleksander

 13. Sobolewski Bartosz

 14. Prill Jarosław

 15. Lesikowski Jan

 16. Mierzwicki Michał

Terminarz rozgrywek II LIGI

Lista uczestników II Ligi

1. Jaskulski Jarosław

2. Dzwoniarkiewicz Bartek

3. Dzwoniarkiewicz Adam

4. Dyrduł Przemysław

5. Dumała Dariusz

6. Kokociński Piotr

7. Chojnacki Arkadiusz

8. Chojnacki Szymon

9. Wietrzykowski Jerzy

10. Jóźwiak Kacper

11. Marciniak Mateusz

12. Owedyk Grzegorz

 REGULAMIN CKIS TENIS LIGI 2015

1.
Patronat nad rozgrywkami sprawuje:- CENTRUM KULTURY I SPORTU ,,ZIEMOWIT"w KRUSZWICY KORTY TENISOWE , ul. Poznańska 17 88-150 Kruszwica.
2.
Prowadzącymi rozgrywki jest: CENTRUM KULTURY I SPORTU ,,ZIEMOWIT" w KRUSZWICY KORTY TENISOWE.
3.
Powołuje się Radę Ligi w składzie: Barbara Biczkowska, Piotr Chojnacki, Artur Grobelski i Jacek Reich.
4.
Wszelkie decyzje podejmowane przez Prowadzących rozgrywki oraz Radę Ligi zapadają większością głosów.
5.
W sprawach spornych zawodnicy mogą wystąpić o rozpatrzenie sporu do Prowadzących rozgrywki w terminie 7 dni od dnia wystąpienia spornego zdarzenia. Wnioski wniesione po terminie nie będą rozpatrywane.
6.
Prowadzący rozgrywki zawiadamiają zawodników o swojej decyzji w terminie 7 dni od dnia wniesienia wniosku. Wynik meczu przekazuje gospodarz spotkania tj. osoba wymieniona w terminarzu rozgrywek na pierwszym miejscu na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub recepcji hotelowej.
Wszystkie informacje dotyczące rozgrywek będą zamieszczane na stronie internetowej CENTRUM KULTURY I SPORTU "ZIEMOWIT" w KRUSZWICY www.ckis-ziemowit.pl. w zakładce: Tenis ziemny – Liga.
7.
Od decyzji Prowadzących rozgrywki przysługuje odwołanie do Rady Ligi.
8.
Odwołanie jest wnoszone i rozpatrywane w terminach określonych w pkt. 5 i 6.
9.
Decyzja Rady Ligi jest ostateczna.
10.
W przypadku gdy spór dotyczy osoby wymienionej w pkt 2 i 3 podlega ona wyłączeniu od rozstrzygania sprawy a w jej miejsce powoływany jest jeden z uczestników rozgrywek.

SYSTEM ROZGRYWEK
11.
Amatorem jest każda osoba, która ukończyła 35 rok życia i nie jest aktualnie i nie była klasyfikowana na listach PZT w dowolnej kategorii wiekowej.
12.
Zawodnicy rozgrywają mecze w ligach systemem każdy z każdym w zależności od liczby zgłoszonych zawodników. Prowadzący rozgrywki mogą określić inne zasady rozgrywania meczów w poszczególnych ligach.
13.
Zawodnicy zobowiązani są do rozgrywania meczów zgodnie z terminarzem rozgrywek.
14.
Po wyrażeniu zgody przez obu zainteresowanych zawodników mecze mogą być rozgrywane przed terminem lub po terminie określonym w harmonogramie.
15.
Mecze rozgrywane są trzema piłkami firmy Tretorn, które powinien zapewnić gospodarz spotkania
16.
Mecze rozgrywane są według następujących zasad:
♦ do dwóch wygranych setów
♦ każdy set zaczyna się stanem 0:0
17.
Punktacja:
- za mecz wygrany - 1 punktów
- za mecz przegrany - 0 punktów
18.
Po zakończeniu rundy zasadniczej, tj. każdy z każdym, następuje runda finałowa – 4 najlepszych zawodników, systemem losowania.

******************************************************************************************************

Turniej deblowy

W ostatni weekend czerwca na kortach tenisowych przy ul. Poznańskiej 17, rozegrano Turniej Deblowy Tenisa Ziemnego o puchar Burmistrza Kruszwicy. Publiczność przyjechała nawet z Inowrocławia, w tym najwierniejszy z kibiców - Marcin Kopeć.

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce - Artur Grobelski i Adam Michalski
2 miejsce - Marek Żychski i Rafał Mańkowski
3 miejsce - Marek Olszanowski i Rafał Uławski
4 miejsce - Dariusz Dumała i Aleksander Szoma

Finał:
Artur Grobelski i Adam Michalski : Marek Żychski i Rafał Mańkowski 6:4, 6:4
Mecz o 3 miejsce:
Marek Olszanowski i Rafał Uławski : Dariusz Dumała i Aleksander Szoma 2:6, 7:5, 10:7 (trzeci set super
tiebreak)

Nagrody w imieniu Burmistrza Kruszwicy wręczał radny Artur Grobelski, któremu serdecznie dziekujemy za pomoc i koordynację zawodów.

*************************************************************************************************************************

 

III edycja CKiS Tenis Ligi zakończona

17 października w Gościńcu nad Gopłem miała miejsce uroczystość wręczenia Pucharów Burmistrza Kruszwicy i statuetek dla zwycięzców i uczestników turnieju.

Klasyfikacja końcowa:

1. Artur Grobelski
2. Marcin Kopeć
3. Adam Michalski
4. Marek Żychski
5. Piotr Chojnacki
6. Piotr Kasiborski
7. Jacek Reich
8. Jarosław Prill
9. Rafał Mańkowski
10. Karol Tomaszewski
11. Bartosz Sobolewski
12. Tomasz Dokładny
13. Jan Lesikowski
14. Jerzy Ćwikła
15. Grzegorz Sobczak
16. Jarosław Jaskulski
17. Aleksander Szoma

 

 

Artur Grobelski zwycięzca III edycji CKiS Tenis Ligi

Od lewej: Marcin Kopeć ( II miejsce), Artur Grobelski ( I miejsce) i Adam Michalski ( III miejsce)

 

Artur Grobelski mistrzem ligi !

W tegorocznej edycji Kruszwickiej Ligi Tenisa Ziemnego udział wzięli wszyscy najlepsi tenisiści amatorzy z trzech powiatów: Inowrocławskiego, Mogileńskiego i Radziejowskiego. W fazie grupowej (każdy z każdym) wśród 17 zawodników została wyłoniona finałowa czwórka w której niestety znalazł się tylko jeden gracz z Kruszwicy Artur Grobelski, choć bardzo blisko znalezienia się w niej był również Piotr Chojnacki i Jacek Reich:

1. Artur Grobelski - 14 wygranych meczy, 2 przegrane
2. Adam Michalski - 13 wygranych meczy, 3 przegrane
3. Marcin Kopeć - 13 wygranych meczy, 3 przegrane
4. Marek Żychski - 12 wygranych meczy, 4 przegrane

W półfinałach zmierzyli się:
Marcin Kopeć - Adam Michalski 6:1, 6:4
Artur Grobelski - Marek Żychski 6:4, 7:5

20 września na kruszwickich kortach zostały rozegrane dwa ostatnie mecze ligi.
Mecz o 3 miejsce był do samego końca bardzo zacięty, ale ostatecznie wygrał go Adam Michalski 5:7, 6:2, 7:5. Przy stanie 1:1 w setach i 5:4 w secie trzecim dla Marka Żychskiego, Marek nie wykorzystał trzech piłek meczowych przy serwisie Adama. Finał, podobnie jak mecz o 3 miejsce, również był bardzo zacięty i o zwycięstwie zdecydować musiał trzeci set. Ostatecznie Artur Grobelski wygrał z Marcinem Kopciem 6:2, 2:6, 6:4 i zdobył mistrzostwo ligi.
Atmosferę do samego końca podgrzewała wspaniała publiczność, wśród której znalazł się znany satyryk Marcin Daniec wraz z żoną Dominiką (kruszwiczanką).

Ostateczna klasyfikacja:
1. Artur Grobelski (Kruszwica)
2. Marcin Kopeć (Inowrocław)
3. Adam Michalski (Inowrocław)
4. Marek Żychski (Mogilno)

Więcej zdjęć na FB.

***

Wyniki półfinałów:

Marcin Kopeć - Adam Michalski 6:1, 6:4
Artur Grobelski - Marek Żychski 6:4, 7:

***

 

Rozgrywki grupowe zostały zakończone i wyłoniona została czwórka zawodników, która będzie walczyć o zwycięstwo.

W grupie kolejne miejsca zajęli:

1. Artur Grobelski

2. Adam Michalski

3. Marcin Kopeć

4. Marek Żychski

Podobnie jak w zeszłym roku, półfinały zostaną rozegrane według reguły 1 z 4 i 2 z 3:
(1) Artur Grobelski - (4) Marek Żychski
(2) Adam Michalski - (3) Marcin Kopeć

 Pierwszy półfinał odbył się 06.09.2014r. i wygrał go Artur Grobelski 6:4, 7:5.

 

W związku z prośbą kilku zawodników o możliwość rozegranie zaległych meczy o miejsca od 5 do 17 informujemy, że w tym zakresie rozgrywki zostały przedłużone do 15.09.2014r.

 

 

Informacja dla uczestników III edycji letniej CKiS Tenis Ligi 2014

Rozgrywki ligi zostają przedłużone do 31 sierpnia!

 

 

III edycja letniej CKiS Tenis Ligi 2014

Lista uczestników oraz terminarz

 

Wyniki rozegranych meczy:

13.05. - Tomasz Dokładny - Grzegorz Sobczak - 6:2, 6:2

14.05. - Jerzy Ćwikła - Adam Michalski - 0:6, 2:6

14.05. - Rafał Mańkowski - Jarosław Jaskulski - 6:0, 6:0

15.05. - Artur Grobelski - Piotr Kasiborski - 6:3, 7:5

19.05. - Karol Tomaszewski - Piotr Chojnacki - 5:7, 3:6

20.05. - Artur Grobelski - Tomasz Dokładny - 6:4, 6:3

21.05 - Karol Tomaszewski - Adam Michalski - 5:7, 0:6

21.05 - Jan Lesikowski - Rafal Mańkowski - 6:7, 0:6

22.05. - Piotr Kasiborski - Jacek Reich - 6:4, 6:0

24.05. - Jarosław Prill - Jarosław Jaskulski -6:1, 6:0

26.05. - Piotr Chojnacki - Grzegorz Sobczak - 6:1, 6:1

29.05. - Jacek Reich - Tomasz Dokładny - 7:5,  7:5

30.05. - Jacek Reich - Bartosz Sobolewski - 7;6,  6;1

31.05. - Jerzy Ćwikla - Jaroslaw Jaskulski - 6:0,  6:0

03.06. - Artur Grobelski - Piotr Chojnacki - 2:6, 6:3, 6:3

04.06. - Marcin Kopeć - Grzegorz Sobczak - 6:0, 6:2

04.06. - Marcin Kopeć - Jarosław Prill - 6;1, 7:5

05.06. - Jan Lesikowski - Marek Żychski - 2:6, 2:6

05.06. - Marek Żychski - Tomasz Dokladny - 6:0, 6:0

05.06. - Marek Żychski - Piotr Kasiborski - 6;1, 6:3

06.06. - Adam Michalski - Tomasz Dokładny - 6:3, 6:1

07.06. - Artur Grobelski - Marcin Kopeć - 6:7, 6:4, 6:2

08.06. - Piotr Kasiborski - Jan Lesikowski - 6;0, 6:2

09.06. - Rafał Mańkowski - Jarosław Prill - 7:6, 5:7

10.06. - Adam Michalski - Artur Grobelski - 6:2, 6:2

11.06. - Marcin Kopeć - Jerzy Ćwikła - 6:1, 6:0

12.06. - Karol Tomaszewski - Jarosław Jaskulski - 6;1, 6:0

12.06. -Marek Żychski - Adam Michalski- 2:6, 6:3, 5:7

17.06. - Jacek Reich - Marcin Kopeć - 6:4, 6:2

18.06. - Marek Żychski - Piotr Chojnacki - 1:6, 6:0, 6:2

20.06. - Rafał Mańkowski - Piotr Kasiborski - 6:4, 3:6, 6:3

25.06. - Marcin Kopeć - Marek Żychski - 6:1, 6:2

25.06. - Jan Lesikowski - Tomasz dokładny - 7:6, 3;6, 2:6

25.06. - Bartosz Sobolewski - Adam Michalski - 2:6, 6:3, 6:3

25.06. - Bartosz Sobolewski - Adam Michalski - 2:6, 6:3, 6:3

26.06. - Artur Grobelski - Jaroslaw Prill - 6:2, 6:4

27.06. - Piotr Chojnacki - Jan Lesikowski - 6:0, 6:1

27.06. - Grzegorz Sobczak - Jarosław Jaskulski - 6:0, 6:2

27.06. - Karol Tomaszewski - Rafał Mańkowski - 6:1, 6:1

28.06. - Artur Grobelski - Jarosław Jaskulski - 6:0, 6:0

30.06. - Jacek Reich - Jarosław Jaskulski - 6:0, 6;2

01.07. - Rafał Mańkowski - Tomasz Dokładny - 6:7, 6;3, 7:5

02.07. - Artur Grobelski - Karol Tomaszewski - 6:0, 6:0

02.07. - Marcin Kopeć - Jan Lesikowski - 6:1, 7:5

04.07. - Adam Michalski - Grzegorz Sobczak - 6:2, 6:2

05.07. - Jarosław Prill - Karol Tomaszewski - 6:3, 6:3

07.07. - Jerzy Ćwikła - Bartosz Sobolewski - 2:6, 3:6

06.07. - Bartosz Sobolewski - Jaroslaw Prill - 4:6, 4:6

06.07. - Jarosław Prill - Bartosz Sobolewski - 6:4, 6:4

07.07. - Karol Tomaszewski - Marcin Kopeć - 7:5, 3:6, 0:6

09.07. - Bartosz Sobolewski - Grzegorz Sobczak - 6:4, 6:4

09.07. - Marek Żychski - Jarosław Jaskulski - 6:0, 6:0

09.07. - Marek Żychski - Jaroslaw Prill - 6:2, 2:6, 6:7 (6)

10.07. - Adam Michalski - Jan Lesikowski - 6:1, 6:1

10.07. - Piotr Chojnacki - Jerzy Ćwikła - 6:1, 6:1

10.07. - Rafał Mańkowski - Grzegorz Sobczak - 1:6, 6:2, 7:5

11.07. - Piotr Kasiborski - Adam Michalski - 6:0, 3:6, 6:2

13.07. - Jarosław Prill - Aleksander Szoma - 6:1, 7:5

15.07. - Marek Żychski - Jerzy Ćwikła - 6:0, 6:1

15.07. - Piotr Chojnacki - Rafał Mańkowski - 6:0, 6:4

16.07. - Bartosz Sobolewski - Karol Tomaszewski - 1:6, 4:6

16.07. - Adam Michalski - Jacek Reich - 6:1, 6:4

17.07. - Rafał Mańkowski - Jerzy Ćwikła - 6:1, 6:4

18.07. - Jan Lesikowski - Jarosław Jaskulski - 6:0, 6:1

18.07. - Piotr Chojnacki - Piotr Kasiborski - 7:6, 6:1

22.07. - Karol Tomaszewski - Jerzy Ćwikła - 6:2, 6:2

22.07. - Rafał Mańkowski - Artur Grobelski - 6:4, 7:6

23.07. - Bartosz Sobolewski - Piotr Kasiborski - 2:6, 2:6

23.07. - Jarosław Prill - Jan Lesikowski - 6:1, 7:6

25.07. - Karol Tomaszewski - Marcin Kopeć - 6:5, 7:5

26.07. - Adam Michalski - Rafał Mańkowski - 6:2, 6:3

27.07. - Jarosław Prill - Jerzy Ćwikła - 6:0, 6:0

28.07. - Bartosz Sobolewski - Jarosław Jaskulski - 6:2, 6:1

29.07. - Jacek Reich - Karol Tomaszewski - 6:3, 6:2

29.07. - Karol Tomaszewski - Gregorz Sobczak - 6:1, 6:2

29.07. - Bartosz Sobolewski - Artur Grobelski - 6:4, 4:6, 3:5

30.07. - Marcin Kopeć - Tomasz Dokładny - 7:5, 6:3

30.07. - Tomasz Dokładny - Jan Lesikowski- 6:4, 4:6, 6:2

31.07. - Jerzy Ćwikła - Jan Lesikowski - 6:4, 2:6, 1:6

04.08. - Artur Grobelski -Jerzy Ćwikła - 6:2, 6:2

04.08. - Adam Michalski- Piotr Chojnacki - 4:6, 7:6

06.08. - Artur Grobelski - Grzegorz Sobczak- 6:2, 6:2

07.08. - Jarosław Prill - Piotr Kasiborski - 6:3, 2:6, 6:3

07.08. - Jacek Reich - Rafał Mańkowski - 6:0, 6:3

07.08. - Karol Tomaszewski - Marek Żychski - 2:6, 3:6

07.08. - Marek Żychski - Grzegorz Sobczak- 6:0, 6:2

08.08. - Piotr Chojnacki - Marcin Kopeć - 3:6, 1:6

08.08. Bartosz Sobolewski - Aleksander szoma - 6:4, 7;5

11.08. - Bartosz Sobolewski - Jan Lesikowski - 6:3, 6:4

14.08. - Piotr Kasiborski - Jarosław Jaskulski - 6;0, 6;0

14.08. - Bartosz Sobolewski - Rafał Mańkowski - 6:1, 7:6 (5)

15.08. - Tomasz Dokładny - Jarosław Jaskulski - 6:0, 6:2

15.08. - Artur Grobelski - Jacek Reich - 7:5, 6:3

18.08. - Marcin Kopeć - Jarosław Jaskulski - 6:0, 6:0

19.08. - Artur Grobelski - Marek Żychski - 6:4, 4:6, 6:2

20.08. - Jacek Reich - Jan Lesikowski - 6:2, 6:0

20.08. -  Piotr Kasiborski - Jerzy Ćwikła - 6:3, 6:0

21.08. - Karol Tomaszewski - Jan Lesikowski - 6:2, 6:3

21.08. - Piotr Kasiborski - Karol Tomaszewski - 6:2, 6:4

21.08. - Jerzy Ćwikła - Jacek Reich - 3:6, 0:6

21.08. - Adam Michalski - Jarosław Jaskulski - 6:2, 6:0

21.08. - Artur Grobelski - Jan Lesikowski - 7;5, 6:2

22.08. - Marek Żychski - Jacek Reich - 6:4, 6;4

23.08. - Piotr Kasiborski - Tomasz Dokładny - (7:6), (5:7), (6:1)

28.08. - Adam Michalski - Jarosław Prill - walkower

29.08. - Bartosz Sobolewski - Tomasz Dokładny -  6:2, 6:3

29.08. - Marek Żychski - Bartosz Sobolewski - 6:3, 6:3

 

 

REGULAMIN

1.
Patronat nad rozgrywkami sprawuje:- CENTRUM KULTURY I SPORTU "ZIEMOWIT" w KRUSZWICY KORTY TENISOWE ul. Poznańska 17 88-150 Kruszwica
2.

Prowadzącymi rozgrywki jest: CENTRUM KULTURY I SPORTU "ZIEMOWIT" w KRUSZWICY KORTY TENISOWE
3.
Powołuje się Radę Ligi w składzie:Agnieszka Chrząszcz, Piotr Chojnacki, Ryszard Stryjski
4.
Wszelkie decyzje podejmowane przez Prowadzących rozgrywki oraz Radę Ligi zapadają
większością głosów.
5.
W sprawach spornych zawodnicy mogą wystąpić o rozpatrzenie sporu do Prowadzących rozgrywki
w terminie 7 dni od dnia wystąpienia spornego zdarzenia. Wnioski wniesione po terminie nie będą
rozpatrywane.
6.
Prowadzący rozgrywki zawiadamiają zawodników o swojej decyzji w terminie 7 dni od dnia
wniesienia wniosku.
Wynik ze spotkania przekazuje gospodarz spotkania tj. osoba wymieniona w terminarzu rozgrywek na pierwszym miejscu na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wszystkie informacje dotyczące rozgrywek będą zamieszczane na stronie internetowej CENTRUM KULTURY I SPORTU "ZIEMOWIT" w KRUSZWICY http://www.ckis-ziemowit.pl
7.
Od decyzji Prowadzących rozgrywki przysługuje odwołanie do Rady Ligi.
8.
Odwołanie jest wnoszone i rozpatrywane w terminach określonych w pkt. 5 i 6.
9.
Decyzja Rady Ligi jest ostateczna.
10.

W przypadku gdy spór dotyczy osoby wymienionej w pkt 2 i 3 podlega ona wyłączeniu od
rozstrzygania sprawy a w jej miejsce powoływany jest jeden z uczestników rozgrywek.
SYSTEM ROZGRYWEK
11.

Amatorem jest każda osoba, która nie jest aktualnie i nie była klasyfikowana na listach PZT w
dowolnej kategorii wiekowej.
12.

Zawodnicy rozgrywają mecze w ligach systemem każdy z każdym w zależności od liczby
zgłoszonych zawodników. Prowadzący rozgrywki mogą określić inne zasady rozgrywania meczów w
poszczególnych ligach.
13.

Zawodnicy zobowiązani są do rozgrywania meczów zgodnie z terminarzem rozgrywek.
14.

Po wyrażeniu zgody przez obu zainteresowanych zawodników mecze mogą być rozgrywane przed
terminem określonym w harmonogramie.
15.
Mecze rozgrywane są trzema nowymi piłkami na kortach ziemnych położonych na terenie miasta
KRUSZWICA. Rezerwację kortu oraz piłki powinien zapewnić gospodarz spotkania tj. osoba wymieniona w terminarzu rozgrywek na pierwszym miejscu.
16.

Każdy z zawodników ma prawo jeden raz w sezonie wystąpić do Prowadzących rozgrywki o
sędziowanie meczu.
17.
Mecze rozgrywane są według następujących zasad:
♦ w secie 1 i 2 obowiązuje tie-break
♦ w secie 3 gra toczy się od stanu 2:2 tie-brek
18.
Punktacja:
- za mecz wygrany - 1 punktów
- za mecz przegrany - 0 punktów

 


 

 II  edycja - CKIS Tenis Liga 2013 zakończona



II edycja CKIS TENIS LIGA - Powiatowa Amatorska Liga Tenisa Ziemnego Kruszwica 2013 przeszła do historii.

Mecz finałowy: Kopeć : Tomaszewski

 

 

 

 

 

                                                                                                                         

W tym roku wzięło w nich udział 13 tenisistów reprezentujących między innymi takie miejscowości jak: Inowrocław, Janikowo, Radziejów, Mogilno i oczywiście Kruszwicę. W rundzie zasadniczej mecze rozgrywano systemem każdy z każdym, tym sposobem wyłoniono pary kwalifikujące się do półfinału a następnie finału. Uroczyste zakończenie sezonu odbyło się w Gościńcu nad Gopłem, a statuetki wręczyła szefowa CKIS „Ziemowit" w Kruszwicy.
Po czterech miesiącach rywalizacji ostateczna tabela wyglądała następująco:
1. Marcin Kopeć
2. Karol Tomaszewski
3. Artur Grobelski
4. Marek Żychski
5. Rafał Mańkowski
6. Piotr Chojnacki
7. Jacek Reich
8. Tomasz Dokładny
9. Piotr Kasiborski
10. Adam Michalski
11. Grzegorz Sobczak
12. Jerzy Ćwikła
13. Bartosz Sobolewski

                                Od lewej : Artur Grobelski, Marcin Kopeć i Karol Tomaszewski

                   Od lewej : Marek Żychski i Agnieszka Chrząszcz - dyrektor  CKiS ,,Ziemowit'

                                                Od lewej : Rafał Mańkowski

                                          Od lewej: Piotr Chojnacki

                                       Od lewej : Jacek Reich

                                       Od lewej: Adam Michalski

Powiatowa amatorska liga tenisa ziemnego, jest drugą edycją tych zawodów. Organizatorami są CKiS „Ziemowit" w Kruszwicy, Gościniec nad Gopłem reprezentowanym przez Piotra Chojnackiego, natomiast projekt koordynował i nadzoruje kruszwicki radny Artur Grobelski. Serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy  za rok !

 

Pełne wyniki i tabela

 Przydział numerów

NR

NAZWISKO

NR

NAZWISKO

1

ŻYCHSKI

8

DOKŁADNY

2

SOBCZAK

9

ĆWIKŁA

3

KOPEĆ

10

GROBELSKI

4

MAŃKOWSKI

11

KASIBORSKI

5

REICH

12

TOMASZEWSKI

6

SOBOLEWSKI

13

MICHALSKI

7

CHOJNACKI

 

 

REGULAMIN ROZGRYWEK LIGOWYCH W TENISA ZIEMNEGO AMATORÓW
SEZON 2013

 

ORGANIZACJA ROZGRYWEK
1. Patronat nad rozgrywkami sprawuje:
- CENTRUM KULTURY I SPORTU "ZIEMOWIT" w KRUSZWICY
  KORTY TENISOWE
 ul. Poznańska 17 88-150 Kruszwica

 2.Prowadzącymi rozgrywki jest: CENTRUM KULTURY I SPORTU "ZIEMOWIT" w KRUSZWICY KORTY TENISOWE

 3.Powołuje się Radę Ligi w składzie:Agnieszka Chrząszcz Piotr Chojnacki Ryszard Stryjski

 4.Wszelkie decyzje podejmowane przez Prowadzących rozgrywki oraz Radę Ligi zapadają
większością głosów.

 5.W sprawach spornych zawodnicy mogą wystąpić o rozpatrzenie sporu do Prowadzących rozgrywki
w terminie 7 dni od dnia wystąpienia spornego zdarzenia. Wnioski wniesione po terminie nie będą
rozpatrywane.

 6.Prowadzący rozgrywki zawiadamiają zawodników o swojej decyzji w terminie 7 dni od dnia
wniesienia wniosku.
Wynik ze spotkania przekazuje gospodarz spotkania tj. osoba wymieniona w terminarzu rozgrywek na pierwszym miejscu na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wszystkie informacje dotyczące rozgrywek będą zamieszczane na stronie internetowej CENTRUM KULTURY I SPORTU "ZIEMOWIT" w KRUSZWICY http://www.ckis-ziemowit.pl

 7.Od decyzji Prowadzących rozgrywki przysługuje odwołanie do Rady Ligi.

 8.Odwołanie jest wnoszone i rozpatrywane w terminach określonych w pkt. 5 i 6.

 9.Decyzja Rady Ligi jest ostateczna.

 10.W przypadku gdy spór dotyczy osoby wymienionej w pkt 2 i 3 podlega ona wyłączeniu od
rozstrzygania sprawy a w jej miejsce powoływany jest jeden z uczestników rozgrywek.
SYSTEM ROZGRYWEK

 11.Amatorem jest każda osoba, która nie jest aktualnie i nie była klasyfikowana na listach PZT w
dowolnej kategorii wiekowej.

 12.Zawodnicy rozgrywają mecze w ligach systemem każdy z każdym w zależności od liczby
zgłoszonych zawodników. Prowadzący rozgrywki mogą określić inne zasady rozgrywania meczów w
poszczególnych ligach.

 13.Zawodnicy zobowiązani są do rozgrywania meczów zgodnie z terminarzem rozgrywek.

 14.Po wyrażeniu zgody przez obu zainteresowanych zawodników mecze mogą być rozgrywane przed
terminem określonym w harmonogramie.

 15.Mecze rozgrywane są trzema nowymi piłkami na kortach ziemnych położonych na terenie miasta
KRUSZWICA. Rezerwację kortu oraz piłki powinien zapewnić gospodarz spotkania tj. osoba wymieniona w terminarzu rozgrywek na pierwszym miejscu.

 16. Każdy z zawodników ma prawo jeden raz w sezonie wystąpić do Prowadzących rozgrywki o
sędziowanie meczu.

 17.Mecze rozgrywane są według następujących zasad:
♦ w secie 1 i 2 obowiązuje tie-break
♦ w secie 3 gra toczy się od stanu 2:2 tie-brek

 18.Punktacja:
-za mecz wygrany - 1 punktów
- za mecz przegrany - 0 punktów

 19.Po zakończeniu rozgrywek w przypadku jednakowej ilości punktów o kolejności decyduje lepsza
różnica setów a następnie gemów uzyskana we wszystkich spotkaniach w toku rozgrywek. W
przypadku jednakowych wyników o kolejności decydują wyniki uzyskane pomiędzy.

 
I Edycja - CKiS Tenis Liga Kruszwica 2012

Zawody w tej formie powróciły po kilku latach do Kruszwicy, brało w nich udział 14 tenisistów reprezentujących między innymi takie miejscowości jak : Inowrocław, Janikowo, Rradziejów, Mogilno i oczywiście Kruszwicę. W rundzie zasadniczej mecze rozgrywano systemem każdy z każdym, tym sposobem wyłoniono pary kwalifikujące się do półfinału: Makńowski-Kopeć, Żychski-Dokładny. W pierwszym spotkaniu do finału wszedł po zaciętej walce Kopeć a jego przeciwnikiem w walce o złoto został Żychski, Makowski z Dokładnym zagrali o brąz. Finałowe spotkania ustaliły następującą kolejność na podium: I miejsce Marek Żychski, II miejsce Marcin Kopeć, III miejsce Rafał Mańkowski, IV miejsce Tomasz Dokładny.

Letnia liga tenisa ziemnego „Oldboy" 2012 r, jest pierwszą edycją tych zawodów, których organizatorami są CKiS „Ziemowit"w Kruszwicy, Gościniec nad Gopłem reprezentowanym przez Piotra Chojnackiego, ponadto przy realizacji projektu pomagał Jacek Raich oraz Jerzy Ćwikła.

^ Top